Výroba a Velkoobchod KERBO


Hledáte kvalitní české výrobky?

Pokud vlastníte obchod s oděvy a rádi by rozšířili Váš sortiment o oblečení a oděvní doplňky od zavedené značky s 21 letou tradicí? Prostě máte raději českou kvalitu a originalitu před lacinou šedí z východu ?


Tak jste na správném místě, u českého výrobce KERBO .

KERBO vyrábí a prodává 21 let volnočasovou a sportovní módu. V současné chvíli se soustředíme na náš nejprodávanější a nejdéle vyráběný sortiment jako jsou dámská a pánská trika s potiskem nebo výšivkou, polokošile, tepláky a dámský elastický program. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny s vlastní grafikou v originálním provedení. Výrobky jsou v široké nabídce různých materiálů, střihů, barvách a úpravách, ze kterých si vybere opravdu každý.

Náš výrobní program oblečení a doplňků  vhodně doplňuje vybraný sortiment značek dalších výrobců ( např. HIS, Timezone atd.), kteří podobné výrobky nevyrábějí, popřípadě jsou v „jiných“ cenových relacích.

 

Naše přednosti :

 

  • České výrobky
  • originální grafika, barvy a vybrané kvalitní materiály, které nenajdete v každém obchodě nebo řetězci
  • rozumná cenová politika
  • rychlé dodání

 

Proč nakupovat velkoobchodně u nás?

  • Žádné povinné předobjednávky kolekcí
  • Žádné vstupní poplatky
  • Jednoduché objednání zboží ve VO shopu
  • Množstevní slevy
  • Slevy při platbě v hotovosti
  • Propagační materiály – tašky

 

Podmínky velkoobchodní spolupráce:

Za jakých podmínek se můžete stát našimi obchodními partnery?

Naším velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo má pro tuto činnost splněny zákonem dané podmínky a doloží potřebné doklady, že provozuje kamenný, případně internetový obchod se souvisejícím sortimentem.

Požadované doklady: Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku. Sdělení místa a názvu provozovny kamenného obchodu .

Minimální výše : objednávky není limitována . KERBO je plátce DPH. (vlastníme i eurový účet na Slovensku)

Doručení zboží: zboží expedujeme prostřednictvím dopravců – Česká pošta, DPD

Při odběru zboží nad 5000,- Kč bez DPH se neplatí žádné expediční poplatky (poštovné platíme MY)!

Doba dodání: IHNED zboží, které je v centrálním skladě. Pokud je v objednávce i zboží, které je již v prodejnách je to 3 - 5 pracovních dnů . Vaši objednávku vždy vyřizujeme v co nejkratším možném termínu.

Úhrada zboží: Dobírkou při převzetí zboží od přepravců. Při dlouhodobé spolupráci a podpisu smlouvy je možnost odebírat zboží na fakturu se splatností až 60 dní.

VO ceníky Vám rádi zašleme na požádání po předložení požadovaných dokladů.

Způsob objednání zboží :  Telefonicky, emailem obchod@kerbo.cz , osobně ve skladu v Jablonci nad Nisou nebo v našem VO eshopu velkoobchod.kerbo.cz

 

Máte další otázky?

Volejte ihned +420 483 712 297 nebo napište na email obchod@kerbo.cz

Jsme tu pro Vás a těšíme se na naší spolupráci.

 

 

Výroba hezkých a užitečných věcí nás prostě baví, a rádi Vám poskytneme kvalitní servis pro zlepšení Vašich prodejních výsledků.

 

Na spolupráci se těší KERBO team Jbc